agata.rybak

lek.med. Agata Rybak

O mnie

Jestem specjalistą – kardiologiem dziecięcym i pediatrą; doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Kardiologii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Aktualnie pracuję w Poradni Kardiologicznej Instytutu, gdzie konsultuję zarówno pacjentów wymagających diagnostyki kardiologicznej, jak i kontroli po leczeniu m.in. wad wrodzonych serca.

Od początku mojej praktyki lekarskiej pracuję w poradniach pediatrycznych, a doświadczenie zawodowe zdobywałam też pracując w SOR. Aktualnie prowadzę również własną działalność –wizyty pediatryczne.
W mojej praktyce stale zdobywam doświadczenie, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz AEPC (Association for European Paediatric and Congenital Cardiology). Jestem również autorem i współautorem prac o tematyce związanej z wadami wrodzonymi serca.

W mojej pracy bardzo ważna jest skrupulatność – od dokładnego wysłuchania Rodzica i Pacjenta przez badanie po przekazanie zrozumiałych zaleceń.

 

Zakres porad

 • konsultacje kardiologiczne
 • konsultacje pediatryczne
 • diagnostyka kardiologiczną (EKG, ECHO, Holter)

  Godziny przyjęć:

  wtorek: 10:00-15:00

  Umów wizytę :

  medecho-kardiolog-03